Perşembe, Mayıs 28, 2015
Son Haberler

Ankara da Giresun Günleri Hazirligi

Toplantiya katilan ; Giresun Platformu Sözcüsü Ahmet Aydin Giresun Saglik, Egitim ve Sosyal Dayanisma Vakfi Baskani Metin Yaraman, Giresun ve Ilçeleri Dernegi Genel Sekreteri Kadir Karagülmez, Sebinkarahisarlilar Vakfi Baskani Ünsal Uluçeçen, Görele – Eynesil – Çanakçi Dernegi Adina Nazmi Kasim, Tirebolu Kültür ve Yardimlasma Dernegi Baskani Ömer Coskun tarafindan alinan ortak karar ile Giresun Valiligi himayesinde,  “Ankara Giresun Tanitim Günleri”ni gerçeklestirmek için Giresun Valiligine müracaat etme karari alindi.


Hazirlanan bir dilekçe ile Giresun Valiliginden randevu talebinde bulunmak için harekete geçildi. Olusturulan heyetin ayni zamanda Ankara’da yasayan Giresunlularin basari dileklerini de sunacagi belirtildi.


Yapilan toplantida, platform, vakif ve dernek temsilcileri, “faaliyetlerini anlatip, bundan sonra ortaklasa daha büyük etkinliklere imza atarak hemserilerimize yardim ve desteklerimizi artiracagiz” dedi.


Yapilan toplantida, Ankara’da yasayan Giresunlulardan, Giresun Platform’u, Vakif ve Derneklere mutlaka iletisim bilgilerini ulastirmalari istendi. 

Check Also

katipsadifahridoktora

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ GİRESUN’UN BİR DEĞERİNE DAHA SAHİP ÇIKTI

Giresun’un en önemli sanatçılarından biri olan Göreleli Kemençe sanatçısı Katip Şadi’ye Giresun Üniversitesi Senatosu tarafıdan ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>